1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Студентський хор

1Студентський хор Державного вищого навчального закладу «Київський транспортно-економічний коледж» Національного транспортного університету був заснований у 2007 році. Керівником та диригентом хору був призначений С.В.Кудрявцев, який є одним із солістів муніципального академічного чоловічого хорового капела ім. Л. Ревуцького. Музичним керівником стає В.В. Залевський, викладач Державного вищого навчального закладу «Київський транспортно-економічний коледж» Національного транспортного університету. В складі хору налічується більше сорока студентів, які з великим задоволенням та відповідальністю беруть участь у постановках. В дружньому колективі, з любов’ю до своєї справи, керівники хору «кують у кузні» коледжу справжніх талантів, які вже з 2007 році стають неодноразовими переможцями міських конкурсів серед навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації.

Також, постійно, студентський хор бере участь у заходах, організованих Голосіївською районною державною адміністрацією м. Київ та Міністерством інфраструктури України.

Раніше, у 2005 році, на базі Державного вищого навчального закладу «Київський транспортно-економічний коледж» Національного транспортного університету, був створений чоловічий вокальний ансамбль «Терен» в склад якого входили викладачі коледжу. Чоловічий хор «Терен», у 2009 році, стає лауреатом Всеукраїнського фестиваль-конкурсу аматорських співочих колективів та неодноразовим призером міських та всеукраїнських конкурсів.

В коледжі існує чоловічий співочий колектив «Чумацький шлях», який також є неодноразовим переможцем міських конкурсів.

З 1999 року в коледжі існує інструментальний колектив, в якому за час існування займалося більше 30 студентів, і які, також, неодноразово, є призером міських конкурсів серед навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації та всеукраїнських конкурсів і бере участь у культурних заходах, що проводяться у автопарках міста Києва.