1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

ЕЛЕКТРОННІ БІБЛІОТЕКИ

ПЕРІОДИКА

ABC Chemistry - безкоштовні повнотекстові журнали з хімії англійською та російською мовою.
Academicjournals - повнотекстові англомовні наукові журнали з медичних, соціальних, біологічних, фізичних, юридичних наук, мистецтва та освіти.
ArXiv.org - колекція наукових публікацій в галузі астрофізики, комп’ютерних наук, фізики, математики, квантової біології.
Beilstein Journal of Organic Chemistry (BJOC) - один з перших журналів відкритого доступу з хімії. BJOC є рецензованим журналом який індексується.
Directory of Open Access Journals (DOAJ) - каталог журналів відкритого доступу. Система є відкритою для розміщення наукових періодичних видань.
EZB - Elektronische Zeitschriftenbibliothek - електронна бібліотека журналів при бібліотеці університету Регенсбурга.
InTech - видавець журналів та книг відкритого доступу з різних галузей науки.
Math-Net.Ru - портал, що містить публікації з фізико-математичних, хіміко-біологічних дисциплін та інформатики.
New Journal of Physics - журнал відкритого доступу з фізики.
Physical Review X (PRX) - журнал відкритого доступу для дослідників з усіх галузей фізики.
Springer & Kluwer Academic Journal Searching - реферативно-бібліографічна база, що містить понад 1200 журналів видавництва Springer та Kluwer.
Springer_journals - журнали міжнародного наукового видавництва Springer.
The journals pubished by Ioffe Institute - журнали Фізико-технічного інституту ім. А. Ф. Іоффе при РАН.
Наукова електронна бібліотека періодичних видань НАН України - бібліотека відкритого доступу, передбачає безкоштовний доступ читачів до наукової інформації в мережі Інтернет. Відповідає Будапештській Ініціативі Відкритого Доступу.
Научная электронная библиотека eLIBRARY.RU - російський інформаційний портал. Містить реферати та повні тексти наукових публікацій.

ЕЛЕКТРОННІ БІБЛІОТЕКИ УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ

Бібліотека кошового писаря - метою цієї сторінки є поширення української культури, зокрема поезії, у світі.
Бібліотека української літератури - найбільша в інтернеті електронна бібліотека української літератури.
Електронна бібліотека української літератури дає читачам, особливо студентам на університетах, доступ до текстів творів української літератури.
Ізборник - історія України IX-XVIII ст. Першоджерела та інтерпретації - проект електронної бібліотеки давньої української літератури. Бібліотека є добіркою електронних книг і текстів, об’єднаних проголошеною тематикою і єдиною ідеєю.
Література українською - зібрана на сайті у форматах: jar, jad, txt, fb2, epub, doc, зручних для читання на мобільних пристроях(мобільних телефонах, смартфонах, кпк, планшетах, MP3-плеєрах, букрідерах). Для того щоб почати читати достатньо скачати книги абсолютно безплатно. Також можна переглядати тексти онлайн.